Facet i Medycyna

Stymen opinie i recenzja leku bez recepty

W tym wpisie poznasz opinie o Stymen – leku na potencję dostępnym bez recepty. Poznaj fakty, których nie usłyszysz w reklamie… Muszę przyznać, że reklam tego specyfiku jest dużo, chyba drugi po Braveranie najczęściej reklamowany preparat na potencję bez recepty. Reklamy tym razem spokojniejsze, bardziej eleganckie… jednak bardzo wyidealizowane. Stymen jest produktem leczniczym w formie tabletek, który w swoim składzie zawiera prasteon – związek ten podnosi stężenie testosteronu i poprawia sprawność seksualną mężczyzn. Korzystnie oddziałuje również na kondycję fizyczną oraz poprawia nastrój i ogólną kondycję psychiczną.

Sprawdź
NA PEWNO ZAINTERESUJE CIĘ MÓJ AUTORSKI RANKING TABLETEK NA POTENCJĘ 2020 – PRZEJDŹ DO RANKINGU

Stymen – jak działa i czy jest skuteczny

Składnikiem czynnym preparatu Stymen jest prasteron (DHEA)  w dawce 10 mg. Czy ten związek poprawi Twoją sprawność seksualną? Jak działa?

Pozwólcie, że posłużę się CHARAKTERYSTYKĄ PRODUKTU LECZNICZEGO leku STYMEN.
Charakterystyka to profesjonalna wersja ulotki przeznaczona dla personelu fachowego, czyli lekarzy i farmaceutów – jedyny wiarygodny dokument wydawany przez producenta, z którego możemy czerpać prawdziwe informacje o lekach w przeciwieństwie do przekłamanych reklam.

W charakterystyce w podpunkcie wskazania do stosowania przeczytamy:
Uzupełnienie niedoborów dehydroepiandrosteronu (DHEA) u mężczyzn z potwierdzonym laboratoryjnie niedoborem DHEA” – nie ma słowa o poprawie erekcji! ponadto wskazany jest tylko u tych mężczyzn, u których laboratoryjnie potwierdzono niedobór DHEA. Tylko po 40 roku życia.

Jakiekolwiek efekty mogą pojawić się dopiero po kilku tygodniach stosowania, więc jeśli zależy Ci na czasie, zastanów się dwa razy przed zakupem.

Kolejną rzeczą, której można się dowiedzieć z CHPL, jest fakt że prasteron działa anabolicznie. A także “jest jednym z istotnych substratów do pozanadnerczowej syntezy estrogenów” Estrogeny to dla przypomnienia żeńskie hormony! (tak, jestem świadomy, że występują również u mężczyzn w warunkach fizjologicznych i dobrze służą ale ja za te żeńskie hormony mimo wszystko podziękuję…)

Nie doszukałem się w Charakterystyce Produktu Leczniczego Stymen stwierdzenia, że preparat leczy erekcję..

Stymen należy przyjmować rano, zgodnie z naturalnym cyklem syntezy i wydzielania hormonu DHEA. Nie przekraczać zalecanej dawki. Tabletki nie wpływają na sprawność psychomotoryczną, obsługę maszyn czy zdolność do prowadzenia pojazdów. Ich dawkowanie jest dziecinnie proste. Opis pasuje bardziej do suplementu diety, który aby zauważyć pierwsze efekty należy długotrwale zażywać.

Stymen – czy warto go kupić?

Tabletki Stymen są niezwykle skuteczne pod warunkiem, że mamy faktycznie obniżone DHEA. Przed zastosowaniem tego preparatu najlepiej byłoby oznaczyć poziom tego hormonu w surowicy. Jeśli wynik będzie poniżej normy to bez wątpienia Stymen będzie lekiem skutecznym, w przeciwnym razie wyniki mogą nie być zadowalające. Warto zaznaczyć, że Stymen działa lepiej na starszych facetów. Dzieje się tak dlatego, że im mężczyzna jest starszy tym niższy poziom prasteronu posiada. Stymen uzupełnia niedobory i na tym polega jego działanie. Jest niezwykle skuteczny w swej prostocie. Przed napisaniem opinii, że „Stymen nie działa” należy zrozumieć zasadę działania tego leku. Bez oznaczenia hormonów trudno jest stwierdzić, że faktycznie mamy jakieś niedobory. Wiele osób tego nie rozumie i wystawia negatywne opinie – niesłusznie tłumacząc swoje lenistwo.

STYMEN Opinie

Moją opinię poznaliście w tym wpisie. Czekam na wasze komentarze i recenzje o Stymen . Nie zapomnijcie podać swojego wieku, wzrostu i wagi.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *