Facet i Medycyna

Mensil opinie, opis i cena leku na potencje

Mensil opinie i opis

Mensil to jeden z kilku leków zawierających sildenafil o kategorii dostępności bez recepty w Polsce! Mensil niczym na tle konkurentów się nie wyróżnia – tabletki do rozgryzania i żucia? Już gdzieś to było…. aaa tak Maxigra Go opinie. mensil opinie

W naszych opisach skupiamy się głównie na preparatach naturalnych, z Mensilem jest jednak inaczej, opisujemy go ze względu na ogromną popularność jaką posiada w naszym kraju.

To nic innego jak naturalna reakcja producenta na zachodzące zmiany na rynku… Mensil nie jest nowym lekiem – ale do tej pory można było go kupić wyłącznie na receptę. Teraz kiedy udało się zmienić formalności związane z Pozwoleniem na dopuszczenie do obrotu dołącza do zacnej trójki dostępnych bez recepty sildenafilów po pożal się boże dawce 25 mg 😉 Może zaczniemy obstawiać, która jeszcze firma pokusi się na udostępnienie do sprzedaży sildenafilu OTC?  Im więcej zamienników tym lepiej dla pacjentów oczywiście – większa konkurencja i niższe ceny!

Mensil cena

Cena Mensil z tego co udało mi się zaobserwować oscyluje na poziomie 17 – 25 zł za opakowanie 2 tabletki.

Końcem kwietnia,  jak można przeczytać na portalu wirtualnemedia.pl ruszyła kampania reklamowa leku Mensil (Hasco Lek). Spot nawiązuje do tematyki filmów gangsterskich, w tle leci przerobiona lub nieudacznie podrobiona muzyczka z kultowego filmu Ojciec chrzestny. Kampania odbywa się pod hasłem “Mężczyzna nie wymięka”. Co sądzicie o tym haśle i reklamie? Czy nie za bardzo przesadzona jak na tak poważny i silny lek?

Chcesz dowiedzieć się jak na tle innych dostępnych preparatów na potencję wypadają te z sildenafilem? Polecam mój autorski RANKING ŚRODKÓW NA POTENCJĘ 2017 – PRZEJDŹ DO RANKINGU (oraz oczywiście wizytę u lekarza)

Podsumowanie Mensil i podobne leki

Jeśli nie masz czasu/ochoty na przeczytanie moich poprzednich wpisów o odpowiednikach leku Mensil , jestem zobowiązany przedstawić Ci kilka cennych uwag z tego miejsca na temat leków OTC zawierających sildenafil:

  • działają tylko po stymulacji seksualnej
  • powodują liczne interakcje z popularnymi lekami – koniecznie doczytaj w ulotce!
  • leku nie wolno łączyć z alkoholem!
  • często występującym objawem ubocznym po zażyciu jest zaczerwienienie twarzy
  • przed zażyciem skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *