Facet i Medycyna

Maxigra go opinie leku bez recepty

Maxigra Go opinie o kolejnym leku do walki z impotencją bez recepty! Chcecie poznać moją opinię o Maxigra Go? Zachęcam do lektury wpisu dotyczącego Maxon Active. Te leki zawierają dokładnie ten sam składnik i to w takiej samej dawce. Od razu wyprzedzę pytania co jest lepsze Maxigra Go czy Maxon Active .Na wstępie wspomniałem, że to jest to samo więc polecam wybrać tańsze.

Maxigra Go Sildenafil

Substancja czynna to sildenafil 25 mg. Działanie sildenafilu polega na ułatwieniu dopływu krwi do penisa, co umożliwia osiągnięcie erekcji. Ale tylko po odpowiednim pobudzeniu seksualnym. Lek zaczyna działać w pełni ok 1h po zażyciu. Jedzenie i alkohol osłabiają jego działanie. Okazało się niestety, że zmiana sildenafilu na dostępny w każdej aptece bez recepty to dobry biznes dla koncernów farmaceutycznyc. Szkoda, że cierpią nieświadomi do końca pacjenci. Z dnia na dzień przybywa nowych preparatów z popularnym składnikiem sildenafil bez recepty. Panowie kupujący leki zawierające sildenafil na własną rękę, bez konsultacji z lekarzem nie zdajecie sobie sprawy ze skutków jakie mogą wystąpić w przypadku nieprawidłowego zażycia tego typu leku.

 

Maxigra Go Opinie i  Dawkowanie

Na stronie producenta ciężko jest znaleźć dokładne informacje o stosowaniu tego preparatu. Wydaje się wręcz, że w ogóle ich nie ma. Musieliśmy więc przejrzeć internet i poszukać szczegółów sami. Hasło maxigra go dawkowanie wpisane do wyszukiwarki i znamy odpowiedź. Substancję należy przyjmować tylko raz na dobę w dawce 25 mg. Trzeba zażyć tabletkę leku na godzinę przed planowanym stosunkiem. Stosuje się ją w dość dziwny sposób. Najpierw trzeba ją rzuć, a następnie połknąć ( tak panowie to nie jest żart!). Nie ma konkretnych zaleceń, czy łykać lek z posiłkiem, czy bez. Nie ma w tym przypadku żadnej różnicy. Wobec tego mężczyzna sam może dostosować, sposób przyjmowania kapsułki. Efekty są widoczne, całą robotę robi sildenafil!

Maxigra Go opinie – dla kogo?

Najogólniej mówiąc, lek ten jest wskazany u mężczyzn powyżej 18 r.ż.,  którzy mają problem z uzyskaniem prawidłowej erekcji.

Przeciwwskazania – czyli kiedy na pewno nie stosować sildenafilu

Lek jest stosunkowo bezpieczny tylko dla zdrowych osób. Stosowanie go może być niebezpieczne i wymaga konsultacji z lekarzem, jeśli masz problemy z układem sercowo-naczyniowym, jesteś po przebytym niedawno zawale/udarze, stosujesz pewne grupy leków (azotany), masz problemy z ciśnieniem krwi…

UWAGA

Na rynku obecnie mamy dostęp do wielu suplementów, które stanowią dobrą alternatywę dla leków z sildenafilem. Posiadają inny mechanizm działania, nie wpływają na ciśnienie tętnicze krwi oraz w większości przypadków mogą być stosowane regularnie przez dłuższy czas. Decyzja co do zakupu i metody walki z tym problemem i tak należy do Ciebie.

Jakie są wasze OPINIE O MAXIGRA GO? CENA FORUM

Odpowiedź do artykułu “Maxigra go opinie leku bez recepty

  1. Pingback: Mensil opinie, opis i cena leku na potencje - Facet i Medycyna

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *