Facet i Medycyna

Inventum lek, tabletki na potencję Aflofarm

Lek Inventum na potencję.

Opinie o inventum, cena. Czy to to samo co Viagra, Maxon Active i Maxigra Go? Co lepsze?

To jedne z najczęstszych pytań, które rodzą się w głowie przeciętnego mężczyzny po usłyszeniu nazwy leku Inventum tabletki na potencję do rozgryzania i żucia zawierającego jako substancję czynną sildenafil w dawce 25 mg. Inventum to lek stosowany u dorosłych mężczyzn w stanach zaburzeń erekcji, definiowanych jako niemożność uzyskania lub utrzymania wzwodu prącia wystarczającego do odbycia stosunku płciowego.

 

Jak działa sildenafil w takiej dawce przeczytasz w poście o Maxon Active, nie ma sensu powielać informacji. Co prawda Inventum ma formę tabletek do rozgryzania i żucia. Akurat nie ma to większego znaczenia w szybkości działania w porównaniu do zwykłych tabletek. Często pytacie jak długo działa lek Iventum tabletki? Czas działania jest taki sam jak innych leków z sildenafilem. Początek działania po już po ok 20-30 minutach… gotowość do erekcji nawet do 4 godzin po zażyciu dawki leku.

Zapamiętaj Maxon Active, Maxigra go, Inventum to te same leki produkowane przez inne firmy. Każdy chce na tym zarobić i tylko czekać aż pojawią się kolejne produkty z sildenafilem 25 mg.

Inventum apteka

Cena Inventum w aptece oscyluje w granicach ok 20-25 zł za opakowanie  2 tabletki.

Czy to dobrze, że tego typu leki dostępne są bez recepty? O tym też już pisałem w poprzednich postach jak np. wpis o  Maxigra go.

Jak udało mi się przeczytać na portalu z branży farmaceutycznej rynekaptek.pl firma Aflofarm odpowiedzialna za Inventum planuje poważne działania edukacyjne farmaceutów. Wydaje mi się, że każdy farmaceuta po 5 latach studiów wie jakie ryzyko sercowo-naczyniowe niesie za sobą stosowanie sildenafilu… Działania edukacyjne są oczywiście potrzebne ale dla pacjentów aby nie zażywali tego typu leków jak cukierki i bez konsultacji z lekarzem lub farmaceutą! Nie zaleca się stosowania produktu leczniczego częściej niż raz na dobę.

 

Przeciwwskazania do stosowania środków na potencję:

– nadwrażliwość na substancje składowe preparatu
– równoczesne przyjmowanie azotanów lub leków uwalniających tlenek azotu
– zaburzenia pracy serca albo wątroby o ostrym nasileniu
– niedawno przebył udar albo zawał serca oraz hipotonia
– stwierdzona utrata wzroku powstała w efekcie niezwiązanej z zapaleniem tętnic przedniej niedokrwiennej neuropatii nerwu wzrokowego.
– dziedziczne zmiany degeneracyjne siatkówki, np. zwyrodnienie barwnikowe siatkówki (retinitis pigmentosa)

Jeśli interesują Cię preparaty na potencję, nie tylko zawierające kontrowersyjnie dostępny bez recepty sildenafil zapraszam do przeczytania mojego subiektywnego zestawienia – Ranking środków na potencję – kliknij aby przejść.

 

Jakie są Wasze opinie? Które środki na potencję polecacie? Zapraszam do mini inventum forum w komentarzach:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *